Sluiten
Toegevoegd aan Winkelmandje
Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje
€ 4.750
Niet meer beschikbaar

Omschrijving

De Longines Conquest Chrono Ski Limited Edition is een eerbetoon aan de FIS Wereldkampioenschappen alpineskiën 2025 en een must-have voor verzamelaars. Gelimiteerd tot slechts 2025 exemplaren wereldwijd, biedt dit horloge een unieke combinatie van sportieve elegantie en exclusiviteit.

Het Zwitserse automatische uurwerk garandeert precisie en betrouwbaarheid, terwijl de 42mm stalen kast met keramische lunette en krasbestendig saffierglas zorgt voor een robuuste, luxe uitstraling. De antracietkleurige wijzerplaat met verfijnde rode accenten straalt sportieve verfijning uit.

Een extra rubberen band wordt meegeleverd, waardoor je het horloge eenvoudig kunt aanpassen aan verschillende gelegenheden. Dit horloge is niet alleen een statement van stijl, maar ook een symbool van vakmanschap en exclusiviteit.

Over Longines

Longines is een Zwitsers horlogemerk dat werd opgericht in 1832 in Saint-Imier, Zwitserland. Het merk staat bekend om zijn combinatie van klassieke elegantie, betrouwbare uurwerktechniek en een sterke band met sporttijdmeting. Dankzij de herkenbare gevleugelde zandloper als logo en een lange geschiedenis in de horlogewereld heeft Longines een tijdloze en verfijnde uitstraling opgebouwd.

 

De belangrijkste collecties van Longines zijn onder andere The Longines Master Collection, gekenmerkt door klassieke horloges met verfijnde complicaties, Conquest en HydroConquest, die sportiviteit en robuustheid combineren, en Longines Spirit, geïnspireerd op de pioniersgeest van luchtvaart en ontdekkingsreizigers. Daarnaast staat DolceVita bekend om zijn elegante, rechthoekige ontwerpen met een stijlvolle, Italiaanse flair. Longines horloges typeren zich vooral door Zwitserse precisie, draagbare luxe en een tijdloos design.

Specificaties

Algemeen
Merk
Doelgroep
Heren
SKU
L38364529
EAN
7612356231514
Specifiek
Uurwerk
Automaat
Gangreserve
59u
Waterdichtheid
10ATM
Vorm
Rond
Diameter
42 mm
Kleur kast
Zilverkleurig
Materiaal glas
Saffier
Wijzerplaat
Antraciet
Band
Roestvrij staal
Type sluiting
Vouwsluiting met drukknoppen
Collectie
Conquest

Reviews

0 Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit product.
Voor 16u besteld?
Voor 16u besteld?
Vandaag verzonden
Eigen hersteldienst
Eigen hersteldienst
en atelier
Veilig betalen
Veilig betalen
via Mollie
Gratis verzending vanaf € 75
Gratis verzending vanaf € 75
met Bpost binnen Benelux