Sluiten
Toegevoegd aan Winkelmandje
Product is toevoegd aan je verlanglijstje
Product is verwijderd uit je verlanglijstje
€ 7.950

Omschrijving

Race Contrast

De tricompax-indeling, versterkt door roodgelakte chronograafwijzers, zorgt voor directe leesbaarheid. Onder het kenmerkende 'glassbox' saffierkristal en de 3D-flens bieden de zwart cirkelvormig geborstelde wijzerplaat en de tachymeterschaal de 'azurage'-subtellers met diepte en helderheid. Elk detail vangt de sensatie van de race.

 

Mechanische aandrijving

In het hart klopt het Calibre TH20-01, het automatische chronograafuurwerk van TAG Heuer, vervaardigd voor precisie. Met een kolomschakelaar en verticale koppeling voor optimale nauwkeurigheid, garandeert het een feilloze chronograafprestatie. Het bidirectionele opwindsysteem zorgt voor blijvende energie, terwijl de waterdichtheid tot 100 meter de duurzaamheid en betrouwbaarheid bevestigt.

 

Een Kenmerkende Afwerking

De zeven schakels tellende stalen band, geïnspireerd op het iconische beads-of-rice ontwerp van TAG Heuer, combineert flexibiliteit met verfijning. Op de achterkant van de kast, bij de lugs, staat de gegraveerde Victory Wreath als een blijvend symbool van prestatie en geluk – de perfecte finishing touch voor dit embleem van succes.

Over Tag Heuer

Tag Heuer staat bekend als het op een na grootste luxe horlogemerk van Zwitserland, beroemd om zijn sportieve horloges voor zowel heren als dames. Het merk heeft een cruciale rol gespeeld in de ontwikkeling van de chronograaf.

Het bedrijf werd opgericht door Edouard Heuer in 1860, toen hij twintig jaar oud was. Heuer verwierf bekendheid met de ontwikkeling van een innovatief systeem waarbij het horloge werd opgewonden via de kroon, een aanzienlijke verbetering ten opzichte van het toen gebruikelijke opwinden met een sleuteltje. In 1882 patenteerde hij de stopwatch of chronograaf. Het horlogemerk bleef lange tijd in handen van de familie Heuer. In 1985 kwam er een belangrijke verandering toen twee leden van de familie Heuer het bedrijf verkochten aan Techniques d'Avant Garde, waarna het merk de naam TAG Heuer kreeg.

 

Interessant detail: voor het vervaardigen van een Tag Heuer horlogekast zijn 150 tot 180 handelingen nodig, uitgevoerd door 30 tot 35 personen. Voor een wijzerplaat zijn er 120 handelingen nodig die door 28 personen worden verricht. De assemblage van het horloge omvat vervolgens nog eens 30 handelingen.

Specificaties

Algemeen
Merk
Doelgroep
Heren
SKU
CBS2114.BA0053
Specifiek
Collectie
Carrera
Wijzerplaat
Zwart
Diameter
41 mm
Band
Staal
Materiaal glas
Saffier
Vorm
Rond
Datum/tijd
Ja
Type sluiting
Vouwsluiting
Waterdichtheid
100ATM

Reviews

0 Reviews
Er zijn nog geen reviews over dit product.
Voor 16u besteld?
Voor 16u besteld?
Vandaag verzonden
Eigen hersteldienst
Eigen hersteldienst
en atelier
Veilig betalen
Veilig betalen
via Mollie
Gratis verzending vanaf € 75
Gratis verzending vanaf € 75
met Bpost binnen Benelux